english | česky  

Novinky

DOPRAVA ZDARMA na všechny rozvaděče

Při nákupu rozvaděčů Solarix máte od nás až do odvolání dopravu zdarma....

Nové samořezné keystony Solarix v bílé barvě

Rozšířili jsme nabídku samořezných keystonů Solarix o novou...

Nové úhlové samořezné konektory RJ45 Solarix

Řadu konektorů RJ45 systému strukturované kabeláže Solarix jsme...

Venkovní instalační kabely Solarix v balení 100m/box

Stávající nabídku instalačních kabelů Solarix v 100 m balení jsme...

Nové samořezné keystony Solarix v bílé barvě
Nové samořezné keystony Solarix v bílé barvě

Rozšířili jsme nabídku samořezných keystonů Solarix o novou barevnou variantu.

Nové produkty

Produkt Tenda HG1 - terminál GPON, 1x (SC/APC port), Class B+, 1x GLAN, FTTH - Tenda - GPON

Tenda HG1 - terminál GPON, 1x (SC/APC port), Class B+, 1x GLAN, FTTH

Terminál pro gigabitovou optikou pasivní síť - GPON, ideální pro řešení optického připojení do domu...

Produkt iGET Blackview GBV5300 Orange - iGET - Mobilní telefony

iGET Blackview GBV5300 Orange

Odolný telefon iGET Blackview GBV5300 Orange má paměť 4 GB RAM + 32 GB ROM. Za pomoci paměťové karty...

Produkt Samořezný keystone Solarix CAT6 STP SXKJ-6-STP-RAL-SA, RAL FIT moduly, GROUND LOCK - Solarix - Keystony

Samořezný keystone Solarix CAT6 STP SXKJ-6-STP-RAL-SA, RAL FIT moduly, GROUND LOCK

Kompaktní HD samořezný stíněný keystone CAT6 s RAL FIT barevnými moduly a systémem GROUND LOCK.

Produkt Vyvazovací háček D1 44x88mm, VH-D1-44-88 - Solarix - 19" příslušenství

Vyvazovací háček D1 44x88mm, VH-D1-44-88

Slouží pro účelnou organizaci kabeláže uvnitř rozvaděče.

Odborné články

Měřicí přístroje Fluke DSX 8000 a Exfo MAX 940 u nás k zapůjčení

Měřicí přístroje Fluke DSX 8000 a Exfo MAX 940 u nás k zapůjčení

Potřebujete spolehlivě změřit metalickou nebo optickou kabeláž Solarix, kterou jste pro svého zákazníka právě...

Solarixpedia: metalická strukturovaná kabeláž a Wi-Fi

Solarixpedia: metalická strukturovaná kabeláž a Wi-Fi

Spolehlivost a vhodně zvolená přenosová kapacita kabeláže je pro správnou funkci Wi-Fi zařízení v lokálních...