english | česky  
Solarixpedia: pozor na instalační kabely a patch kabely s CCA a CCS vodiči
Solarixpedia: pozor na instalační kabely a patch kabely s CCA a CCS vodiči

Dnešní díl naší znalostní databáze Solarixpedia uzavírá problematiku CCA a CCS kabelů, kterým jsme se věnovali v minulých částech - tj. dnes bychom chtěli shrnout to nejdůležitější, co se týká těchto...

Nové produkty

Produkt 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly

100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků...

Produkt MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT6 UTP RJ45 samořezný SXKJ-6-UTP-BK-SA - Solarix - Keystony

MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT6 UTP RJ45 samořezný SXKJ-6-UTP-BK-SA

Balení 24, samořezný nestíněný keystone CAT6, černý.

Produkt MULTIPACK 24 ks - 10G keystone Solarix CAT6A STP samořezný SXKJ-10G-STP-BK-SA - Solarix - Keystony

MULTIPACK 24 ks - 10G keystone Solarix CAT6A STP samořezný SXKJ-10G-STP-BK-SA

Balení 24 ks, samořezný stíněný keystone CAT6A s Connecting Hardware a 4PPoE certifikací.

Produkt Zafukovací kabel MINI Solarix 08vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-8-OS-HDPE - Solarix - Kabel optický

Zafukovací kabel MINI Solarix 08vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-8-OS-HDPE

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 8 vláken SM 9/125...

Odborné články

Solarixpedia: pozor na instalační kabely a patch kabely s CCA a CCS vodiči

Solarixpedia: pozor na instalační kabely a patch kabely s CCA a CCS vodiči

Dnešní díl naší znalostní databáze Solarixpedia uzavírá problematiku CCA a CCS kabelů, kterým jsme se věnovali...

Optický kabel Solarix DROP1000 s třídou reakce na oheň B2ca

Optický kabel Solarix DROP1000 s třídou reakce na oheň B2ca

Populární optický kabel Solarix DROP1000 tentokrát s pláštěm LSOHFR a třídou reakce na oheň B2ca s1a d1 a1