english | česky  

Novinky

Solarixpedia: nový typ balení samořezných keystonů Solarix

V dnešní části Solarixpedie bychom rádi shrnuli nejdůležitější informace...

Infografika: věděli jste, co se událo v Solarixu v roce 2019?

Na závěr roku vám přinášíme shrnutí všech důležitých produktových...

Solarixpedia: pozor na instalační kabely a patch kabely s CCA a CCS vodiči

Dnešní díl naší znalostní databáze Solarixpedia uzavírá problematiku CCA...

Optický kabel Solarix DROP1000 s třídou reakce na oheň B2ca

Populární optický kabel Solarix DROP1000 tentokrát s pláštěm...

Aktualizace databáze kabelů Solarix v měřicích přístrojích Fluke Networks
Aktualizace databáze kabelů Solarix v měřicích přístrojích Fluke Networks

Instalační kabely Solarix jsou již několik let součástí databáze výrobců kabelů v měřicích přístrojích od Fluke Networks. Před časem vyšla nová verze firmwaru pro přístroje řady DSX (tj. DSX 5000DSX 8000)...

Nové produkty

Produkt iGET FIT F3 Silver - iGET - Wearables

iGET FIT F3 Silver

1.3" LCD displej s rozlišením 240 x 240 px, IP68, výdrž až 12 dní, 220 mAh baterie, 5 sportovních...

Produkt MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT6 UTP RJ45 samořezný SXKJ-6-UTP-BK-SA - Solarix - Keystony

MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT6 UTP RJ45 samořezný SXKJ-6-UTP-BK-SA

Balení 24 ks, samořezný nestíněný keystone CAT6, černý.

Produkt 100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k. - Signamax - SFP Moduly

100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah...

Produkt 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly

100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků...

Odborné články

Solarixpedia: nový typ balení samořezných keystonů Solarix

Solarixpedia: nový typ balení samořezných keystonů Solarix

V dnešní části Solarixpedie bychom rádi shrnuli nejdůležitější informace o novém balení samořezných keystonů...

Infografika: věděli jste, co se událo v Solarixu v roce 2019?

Infografika: věděli jste, co se událo v Solarixu v roce 2019?

Na závěr roku vám přinášíme shrnutí všech důležitých produktových novinek a událostí, které se odehrály ve...