english | česky  

Novinky

Jarní novinky nejen mezi odolnými telefony

S nadcházejícím jarem přináší také značka iGET čerstvý vítr mezi...

Solarixpedia: nový štítek u instalačních kabelů Solarix

Na konci minulého roku proběhla drobná úprava CPR štítků u všech...

Zákaz návštěv a přesunutí všech plánovaných schůzek

Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci,
vzhledem k aktuálně...

Odložení odborného semináře Solarix pro projektanty

Vážení zájemci,

dne 18.3.2020 se měl v prostorách brněnského...

Solarixpedia: nový štítek u instalačních kabelů Solarix
Solarixpedia: nový štítek u instalačních kabelů Solarix

Na konci minulého roku proběhla drobná úprava CPR štítků u všech instalačních kabelů Solarix. Kromě povinných údajů (např. označení produktu, třídy reakce na oheň, znaku CE, čísla šarže, čísla DoP atd.), jsme na nový...

Nové produkty

Produkt MULTIPACK 24 ks -  samořezný keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý SXKJ-5E-UTP-BK-SA - Solarix - Keystony

MULTIPACK 24 ks - samořezný keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý SXKJ-5E-UTP-BK-SA

Balení 24 kusů, samořezný nestíněný keystone CAT5E, černý.

Produkt iGET FIT F3 Silver - iGET - Wearables

iGET FIT F3 Silver

1.3" LCD displej s rozlišením 240 x 240 px, IP68, výdrž až 12 dní, 220 mAh baterie, 5 sportovních...

Produkt Tenda MW5 (3-pack) Wireless AC Mesh Router 802.11ac/a/b/g/n,1200 Mb/s - Tenda - Wi-Fi routery

Tenda MW5 (3-pack) Wireless AC Mesh Router 802.11ac/a/b/g/n,1200 Mb/s

WiFi systém pro celý dům - 3 satelity 802.11a/b/g/n/ac až 1200Mbps, Dualband (2.4GHz na 300Mbps + 5...

Produkt 100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k. - Signamax - SFP Moduly

100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah...

Odborné články

Jarní novinky nejen mezi odolnými telefony

Jarní novinky nejen mezi odolnými telefony

S nadcházejícím jarem přináší také značka iGET čerstvý vítr mezi mobilní telefony. V průběhu dubna budou na český...

Solarixpedia: nový štítek u instalačních kabelů Solarix

Solarixpedia: nový štítek u instalačních kabelů Solarix

Na konci minulého roku proběhla drobná úprava CPR štítků u všech instalačních kabelů Solarix. Kromě povinných údajů...