english | česky  

Novinky

Nové samořezné keystony Solarix v bílé barvě

Rozšířili jsme nabídku samořezných keystonů Solarix o novou...

Nové úhlové samořezné konektory RJ45 Solarix

Řadu konektorů RJ45 systému strukturované kabeláže Solarix jsme...

Venkovní instalační kabely Solarix v balení 100m/box

Stávající nabídku instalačních kabelů Solarix v 100 m balení jsme...

Měřicí přístroje Fluke DSX 8000 a Exfo MAX 940 u nás k zapůjčení

Potřebujete spolehlivě změřit metalickou nebo optickou kabeláž Solarix,...

Nové samořezné keystony Solarix v bílé barvě
Nové samořezné keystony Solarix v bílé barvě

Rozšířili jsme nabídku samořezných keystonů Solarix o novou barevnou variantu.

Nové produkty

Produkt W8 Kids 8" Blue 1280x800 IPS 4+64GB Wi-Fi tablet - iGET - Tablety

W8 Kids 8" Blue 1280x800 IPS 4+64GB Wi-Fi tablet

iGET SMART W8 Kids Blue - tablet navržený pro kluky, kteří mají nekonečnou zvídavost a touhu po...

Produkt Samořezný keystone Solarix CAT6 STP SXKJ-6-STP-RAL-SA, RAL FIT moduly, GROUND LOCK - Solarix - Keystony

Samořezný keystone Solarix CAT6 STP SXKJ-6-STP-RAL-SA, RAL FIT moduly, GROUND LOCK

Kompaktní HD samořezný stíněný keystone CAT6 s RAL FIT barevnými moduly a systémem GROUND LOCK.

Produkt Tenda HG1 - terminál GPON, 1x (SC/APC port), Class B+, 1x GLAN, FTTH - Tenda - GPON

Tenda HG1 - terminál GPON, 1x (SC/APC port), Class B+, 1x GLAN, FTTH

Terminál pro gigabitovou optikou pasivní síť - GPON, ideální pro řešení optického připojení do domu...

Produkt Samořezný keystone Solarix CAT6A STP SXKJ-10G-STP-RAL-SA, RAL FIT moduly, GROUND LOCK, Component Level a 4PPoE certifikace - Solarix - Keystony

Samořezný keystone Solarix CAT6A STP SXKJ-10G-STP-RAL-SA, RAL FIT moduly, GROUND LOCK, Component Level a 4PPoE certifikace

Kompaktní HD samořezný stíněný keystone CAT6A s RAL FIT barevnými moduly, systémem GROUND LOCK,...

Odborné články

Měřicí přístroje Fluke DSX 8000 a Exfo MAX 940 u nás k zapůjčení

Měřicí přístroje Fluke DSX 8000 a Exfo MAX 940 u nás k zapůjčení

Potřebujete spolehlivě změřit metalickou nebo optickou kabeláž Solarix, kterou jste pro svého zákazníka právě...

Solarixpedia: metalická strukturovaná kabeláž a Wi-Fi

Solarixpedia: metalická strukturovaná kabeláž a Wi-Fi

Spolehlivost a vhodně zvolená přenosová kapacita kabeláže je pro správnou funkci Wi-Fi zařízení v lokálních...