english | česky  

Novinky

Dynamické bloky DWG Solarix pro tvorbu Vašich projektů

Připravili jsme pro Vás novou knihovnu bloků DWG pro tvorbu projektů...

Solarixpedia: nový typ balení samořezných keystonů Solarix

V dnešní části Solarixpedie bychom rádi shrnuli nejdůležitější informace...

Infografika: věděli jste, co se událo v Solarixu v roce 2019?

Na závěr roku vám přinášíme shrnutí všech důležitých produktových...

Solarixpedia: pozor na instalační kabely a patch kabely s CCA a CCS vodiči

Dnešní díl naší znalostní databáze Solarixpedia uzavírá problematiku CCA...

Solarixpedia: nový typ balení samořezných keystonů Solarix
Solarixpedia: nový typ balení samořezných keystonů Solarix

V dnešní části Solarixpedie bychom rádi shrnuli nejdůležitější informace o novém balení samořezných keystonů Solarix, které jsme uvedli na trh v listopadu roku 2019.

Nové produkty

Produkt 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly

100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků...

Produkt MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný SXKJ-5E-UTP-BK-SA - Solarix - Keystony

MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný SXKJ-5E-UTP-BK-SA

Balení 24 kusů, samořezný nestíněný keystone CAT5E, černý.

Produkt 100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k. - Signamax - SFP Moduly

100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah...

Produkt iGET Blackview GBV5900 Orange - iGET - Mobilní telefony

iGET Blackview GBV5900 Orange

Chytrý telefon iGET BLACKVIEW GBV5900 Orange je jako z budoucnosti. Jeho moderní design, který jde...

Odborné články

Dynamické bloky DWG Solarix pro tvorbu Vašich projektů

Dynamické bloky DWG Solarix pro tvorbu Vašich projektů

Připravili jsme pro Vás novou knihovnu bloků DWG pro tvorbu projektů v CAD aplikacích.

Solarixpedia: nový typ balení samořezných keystonů Solarix

Solarixpedia: nový typ balení samořezných keystonů Solarix

V dnešní části Solarixpedie bychom rádi shrnuli nejdůležitější informace o novém balení samořezných keystonů...