Důležité kontakty
Objednávky
+420 533 338 888
Technická
podpora
Reklamace
+420 533 338 899

Vedoucí obchodního oddělení

Jste ambiciózní, schopný a cílevědomý člověk a chcete pracovat pro silnou obchodní společnost?

Rádi Vás přivítáme v našem dynamicky se rozvíjejícím týmu na pozici:

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Požadavky:

    • 2 roky praxe z obchodního oddělení – výhodou
    • Zkušenosti s vedením menšího týmu – umět motivovat
    • Samostatnost, komunikativní osobnost s tahem na branku, odolná vůči stresu
    • Práce na PC – uživatelská úroveň
    • AJ - střední pokročilost
    • ŘP sk. B - aktivní řidič
Pracovní náplň:
    • Chod oddělení obchodní podpory
    • Koordinace vyřizování obchodních objednávek a vypracování nabídek dle požadavků zákazníka
    • Zodpovědnost a definice metodiky KPI parametrů
    • Aktivní komunikace se zákazníky, znalost jejich potřeb, řešení operativy
    • Vedení kompletní obchodní agendy (smlouvy, zápůjčky, objednávky, faktury, pohledávky)
    • Úzká spolupráce v týmu při podpoře obchodníků a produkt manažerů
    • Spolupráce s marketingovým oddělením na produktových školeních pro zákazníky

Nabízíme:
    • Zajímavé a motivující platové ohodnocení
    • Perspektivní práci v dynamické společnosti
    • PC a mobilní telefon
    • Příspěvek na stravné a sickdays
    • Moderní zázemí nové brněnské centrály
    • Nástup dle dohody - možno i ihned

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete Váš strukturovaný životopis pomocí odkazu "Reagovat na nabídku" pod inzerátem, nebo na e-mailovou adresu uvedenou níže.

Kontakt: personální oddělení, tel. 533 338 814, e-mail můžete zaslat kliknutím zde

PROHLÁŠENÍ. Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost INTELEK spol.s r.o., se sídlem Brno, Ericha Roučky 1291/4, IČO: 49446118, vedená v OR u KS v Brně, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

INTELEK spol.s r.o. prohlašuje, že osobní data obsažená v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

Poučení: Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat doporučeným dopisem adresovaným na personální oddělení společnosti INTELEK spol.s r.o., zaslaným na adresu Brno, Ericha Roučky 1291/4, PSČ: 627 00. Ochrana Vašich osobním údajů je dána §21 zákona č.101/2000 Sb.