Nová datová a hlasová brána od Alvarionu je na světě!

23.5.2011
Alvarion si pro vás připravil novinku v podobě datové a hlasové brány. Pojďme se na ni společně podívat a představit si její možnosti a parametry...
Alvarion představuje novinku ve svém portfoliu, a sice datovou a současně hlasovou bránu s kódovým označením NGV-4D2V. Jedná se o alternativu k populárnímu PoE injektoru CPE-IDU-1D, který znáte primárně jako napáječ WiMAX klientských jednotek BMAX-CPE-ODU.
NGV-4D2V je velice kompaktní all-in-one řešení s atraktivním designem, vhodné zejména do SOHO segmentu pro sdílení připojení k internetu pomocí spolehlivé WiMAX konektivity. Jednotka NGV-4D2V obsahuje kromě PoE portu pro napájení venkovních jednotek také čtyři datové a dva hlasové FXS porty. Brána má v sobě integrovaný také bezdrátový přístupový bod podporující standard 802.11b/g a komunikující tedy v pásmu 2,4 GHz rychlostí až 54 Mb/s. Samozřejmostí je funkce NAT, DHCP a další potřebné a rozšířené síťové služby. NGV-4D2V je samozřejmě plně kompatibilní i se všemi dalšími produktovými řadami Alvarionu, což znamená bezproblémové použití s ODU jednotkami řad BA VL/EZ, BNET-B a BMAX Extreme. S vnější jednotkou se propojuje přes STP kabel kategorie 5e nebo vyšší. Lokální nebo vzdálený management se provádí prostřednictvím webového rozhraní nebo protokolu SNMPv1 a v2. Brána NGV-4D2V je vybavena všesměrovou externí neodnímatelnou anténou se ziskem 3 dBi. Zařízení lze napájet buď pomocí 55 V DC při současné injektáži do venkovní ODU jednotky nebo 12 V DC v případě, že se PoE port nepoužívá. Maximální spotřeba uváděná výrobcem činí 12 W. Příjemná je také cena, která se dostala pod hranici 3 000,- Kč.
Více informací naleznete zde.