Řada kamerových setů iGET se rozrůstá o exkluzivní novinky - 4K kamery s PoE napájením

V portfoliu zabezpečovacích kamerových systémů značky iGET nově najdete modely s nejvyšším možným rozlišením, totiž Ultra HD neboli 4K.


Kamery s takto vysokým rozlišením zajišťují nejkvalitnější možný přenos obrazu, který bez problémů rozlišuje obličeje nebo poznávací značky i na větší vzdálenost nebo za zhoršených světelných podmínek. Všechny kamery jsou navíc již v základním balení vybaveny výkonným LED přísvitem, což zajišťuje viditelnost až na 40m a umožňuje přenos barevného obrazu i uprostřed noci. Pro ještě lepší pocit bezpečí jsou kamery vybaveny také integrovanou sirénou a oboustranným reproduktorem, takže nejen že perfektně uslyšíte, co se děje před kamerami, ale svými hlasovými pokyny můžete toto dění také ovlivnit.Pro napojení kamer k rekordéru se využívá univerzální Ethernet kabel Cat.5e, Cat.6 nebo vyšší, po kterém dochází jak k přenosu dat, tak k samotnému napájení. Maximální vzdálenost od hlavní NVR jednotky ke kameře může být až 100m, což zajišťuje dostatečnou variabilitu a pokrytí skutečně velkých ploch. Díky krytí IP66 jsou kamery určeny i pro venkovní použití, odolají jak dešti, tak větru nebo prachu. Výhodou těchto kamer je dále také chytrá funkce SMART detekce, která dokáže sama rozlišovat druhy pohybů a sledovaných objektů a zaznamenávat pouze relevantní události (kamera tak dokáže sama vyhodnotit, zda se jedná o pohyb člověka, zvířete nebo hmyzu těsně před kamerou).

V nabídce společnosti Intelek najdete jak klasické osmikanálové sety se čtyřmi kamerami v balení, tak nově také set určený pro velké plochy nebo průmyslové objekty, který má v balení rovnou osm kamer . Oba tyto sety navíc můžete rozšířit za pomoci kamery a mít tak k dispozici až 16 různých pohledů díky 16 kamerám (týká se setu HGNVK164908). Všechny kamery můžete snadno ovládat díky mobilní aplikaci, která je kompletně v českém jazyce, případně je ovládat za pomocí hlasu prostřednictvím nástrojů Amazon Alexa nebo Google Assistent, se kterými jsou sety plně kompatibilní.