Důležité kontakty
Objednávky
+420 533 338 888
Technická
podpora
Reklamace
+420 533 338 899

Ploché patch kabely vám ušetří místo

23.9.2010, Pavel Radkovský
Máte málo prostoru v rozvaděči a chcete ušetřit drahocenné místo? Už nevíte, jak byste počitačovou síť lépe zorganizovali?
Společnost INTELEK uvedla na trh ploché patch kabely Solarix, které se vyznačují výbornými přenosovými vlastnostmi, spolehlivostídlouhou životnostípři zvýšeném namáhání.

Jejich konstrukce je uzpůsobena tomu, aby tyto patch kabely ve svazku zabíraly v rozvaděči co nejméně místa nebo pod kobercem nebyly vůbec vidět - tj. kabel typu licna, který je použit na výrobu těchto patch kabelů, je plochý. Všechny patch kabely jsou vyrobeny s tzv. litou ochranou, která zajišťuje pevné přilnutí konektoru k ochraně a také snižuje hodnoty přeslechu mezi jednotlivými páry v konektoru. Tato ochrana má speciální tenký design, který zaručuje, že lze tyto patch kabely použít v jakémkoliv patch panelu nebo aktivním prvku, a to i u zařízení s velkou hustotou portů RJ45. K výrobě patch kabelů jsou použity kvalitní konektory na licnu s krytím kontaktů 50 µ zlata.

Patch kabely jsou nabízeny ve všech standardních délkách (0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 5 m, 7 m a 10 m), v šedé barvě s LSOH pláštěm. Všechny patch kabely produktové skupiny Solarix jsou důkladně testovány a bez problému splňují požadavky mezinárodních standardů. Patch kabely jsou dodávány v kategorii 5Ekategorii 6, v nestíněné verzi.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.