eShop > Spotřební elektronika > SFP Moduly > 10Gbps


Filtr:  

Produkt 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
234,00
 
 
241,00
 
 
557,00
DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 0,5m.
 
DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 1m.
 
DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 3m.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz
     
Produkt 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
687,00
 
 
316,00
 
 
557,00
DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 5m.
 
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 300m. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt 100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k. - Signamax - SFP Moduly
  
    
 
817,00
 
 
817,00
  
100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.
 
100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.
  
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned