Produkt MDIC kabel Solarix 2vl 9/125 3mm LSOH E<sub>ca</sub> bílý 1000m SXKO-MDIC-2-OS-LSOH-WH - Solarix - Kabel optický

Objednací kód: 70291022

Značka: Solarix

Záruční doba: 5 let

Měrná jednotka (MJ): cívka 1000m

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: na dotaz

Doporučená cena bez DPH: 3 500,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 4 235,00 CZK

Plochý optický kabel MDIC s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125. Balení 1000m. Bílý
Technické parametry
  • Typ kabelu [?] : MDIC
  • Typ vlákna [?] : 9/125 µm
  • Třída reakce na oheň, typ pláště [?] : Eca LSOH
  • Typ kabelu dle výplně: bez gelový
  • Provozní teplota: -20°C až 70°C
  • Instalační teplota: -5 °C až +60 °C
  • Skladovací teplota: -20°C až 70°C
  • Specifikace vlákna: G657.A1
  • Útlum při 1310nm: 0.4 dB/km
  • Útlum při 1550nm: 0.3 dB/km
  • Průměr kabelu: 3.0 x 2.0 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 8 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 100 N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 1000 N/ 100 mm
  • Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 10x D kabelu
  • Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 20x D kabelu
Popis produktu
Optický plochý drop kabel Solarix SXKO-MDIC-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca pro vnitřní použití. Kabel je ideální pro FTTH aplikace díky excelentním instalačním vlastnostem. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Kabel obsahuje dva FRP tahové členy po stranách kabelu a samotná vlákna jsou uložena mezi těmito tahovými členy tak, aby byla dostatečně chráněna. Vlákna jsou díky konstrukci kabelu jednoduše přístupná bez potřeby použití stripovacího nástroje. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.657.A1 a je plně kompatibilní s vlákny G.652.D. Kabel je dodáván s odvíjecí cívkou uvnitř boxu pro jednodušší instalaci.
Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
KatalogyCertifikátyDatasheetyOstatní

© 2019 Intelek, s.r.o.
INTELEK, spol. s r.o., Ericha Roučky 1291/4, 627 00 Brno, tel.: +420 5 3333 8833, fax: +420 5 3333 8883