Nástěnný skládaný rozvaděč LC-15 15U 500mm RAL 7035, nedělený

Produkt Nástěnný skládaný rozvaděč LC-15 15U 500mm RAL 7035, nedělený - Solarix - Nástěnné 19"

Objednací kód: 86000051

Značka: Solarix

Záruční doba: 2 roky

Měrná jednotka (MJ): kus

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: na dotaz

Doporučená cena bez DPH: 4 430,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 5 360,30 CZK

ks
Nástěnný datový rozvaděč LC-15 je určen pro instalaci prvků strukturovaných kabeláží menšího rozsahu nebo pro instalaci prvků telekomunikačních rozvodů.
Popis produktu
Nástěnný datový rozvaděč LC-15 je určen pro instalaci prvků strukturovaných kabeláží menšího rozsahu nebo pro instalaci prvků telekomunikačních rozvodů. Typ LC-15 obsahuje perforaci pro snadné odvětrávání v případě instalace zařízení s vyšší výhřevností.

Rozvaděč LC-15 je tvořen dnem, stropem, dvěma bočními díly a zadním dílem, který tvoří skelet rozvaděče. Díly skeletu jsou vzájemně přišroubovány šrouby M5. Z čelní strany je rozvaděč osazen dveřmi se dvěma panty a kovovým zámkem na klíč s jednobodovým zamykáním. Nalepené kouřové sklo zajišťuje vysokou bezpečnost dveří. V zadní části rozvaděče jsou přichystány otvory pro uchycení na zeď. Ve stropě i dně rozvaděče jsou kartáčové kabelové průchody pro vstup kabeláže. Součástí rozvaděče jsou dvě nosné 19" lišty.

Povrchová úprava je provedena práškovou technologií určenou pro vnitřní prostředí. Standardní barevné provedení je šedá (RAL 7035). Na přání zákazníka je možná barva černá (RAL 9005).
Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
KatalogyDatasheetyOstatní
Související produkty