iGET HOMEGUARD HGWGP580 - detektor vozidla pro snadné parkování

Produkt iGET HOMEGUARD HGWGP580 - detektor vozidla pro snadné parkování - iGET - Zabezpečení

Všechny produkty ve slevě

Objednací kód: 75020506

Značka: iGET

Záruční doba: 2 roky

Měrná jednotka (MJ): kus

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: na dotaz

Doporučená cena bez DPH: 123,10 CZK

Doporučená cena s DPH: 148,95 CZK

Recyklační poplatek s DPH: 1,02 CZK

ks
Detektor vozidla pro snadné parkování. Detekuje vozidlo a rozsvítí zelené/žluté/červené LED diody pro rozpoznání vzdálenosti od stěny. Automatické zapnutí/vypnutí. Nastavitelné vysunutí panelu s LED až 60cm. Nastavitelná vzdálenost 30, 60 a 90 cm.
Popis produktu
iGET HOMEGUARD HGWGP580

Detektor vozidla pro snadné parkování. Detekuje vozidlo a rozsvítí zelené/žluté/červené LED diody pro rozpoznání vzdálenosti od stěny. Automatické zapnutí/vypnutí. Nastavitelné vysunutí panelu s LED až 60 cm. Nastavitelná vzdálenost 30, 60 a 90 cm.

Detektor vozidla iGET HOMEGUARD HGWGP580 pro snadné parkování je navržen tak, aby signalizoval řidiči vzdálenost od stěny na které je detektor umístěn, a bylo tak možné jednoduché a rychlé zaparkování. Postupně se rozsvěcují zelené LED diody, poté žluté LED diody (již zpomalte) a červené LED diody (zastavte). Možnost nastavení detekce vzdálenosti od stěny na 30, 60 a 90 cm. Nastavitelné vysunutí panelu s LED diodami, max. 60 cm od detektoru (nastavitelný navinovací kabel). Automatické zapnutí/vypnutí. Napájení 4x AA baterie (nejsou součástí balení).

Funkce
Detektor je umístěn na zdi, od něj je vysunut panel s LED diodami pro lepší viditelnost. Jakmile detekční zónu naruší vozidlo, LED panel se rozsvítí zeleně, po dalším přiblížení se změní na oranžovou barvu (zpomalujte) a dále se rozsvítí červeně (zastavte). Finální vzdálenost od detektoru je možné nastavit přepínačem na 30, 60 a 90 cm. Poté se detektor po několika vteřinách deaktivuje. Po novém zaznamenání pohybu se opět aktivuje. Pracuje na principu ultrasonického senzoru.

Jednoduché nastavení a montáž
Detektor umístěte na stěnu do výšky přední masky vozidla, která nejvíce vyčnívá. LED panel povytažením kabelu umístěte do požadované výšky, aby byl z vozidla jasně viditelný. Po vložení baterií je již detektor plně funkční. Pro ukotvení na stěnu je možné použít přiložené hmoždinky a šroubky.

Hlavní parametry
- detekce na základě ultrasonického senzoru
- automatické zapnutí/vypnutí
- dle vzdálenosti svítí LED panel zeleně, oranžově, a pro zastavení červeně
- LED panel je možné umístit do vzdálenosti až 60 cm od detektoru (nastavitelný navinovací kabel)
- LED panel je napájen s detektoru
- napájení pomocí 4x AA baterií (nejsou součástí balení)
- rozměry detektoru: průměr 130 mm, hloubka 30 mm
- rozměry LED panelu: průměr 40 mm, hloubka 20 mm

Obsah balení
- 1x detektor vozidla pro snadné parkování iGET HOMEGUARD HGWGP580
- 3x hmoždinky a šroubky
- 1x rychlý návod k obsluze EN, CZ, SK, PL, HU


Více informací na www.iget.eu