Tenda Beli SP3 - Chytrá Wi-Fi zásuvka 230V EU, 2300W, Google Assistant, Amazon Alexa

Produkt Tenda Beli SP3 - Chytrá Wi-Fi zásuvka 230V EU, 2300W, Google Assistant, Amazon Alexa - Tenda - Chytrá domácnost

Objednací kód: 75011841

Značka: Tenda

Záruční doba: 3 roky

Měrná jednotka (MJ): kus

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: ihned

Doporučená cena bez DPH: 214,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 258,94 CZK

Recyklační poplatek s DPH: 1,21 CZK

ks
Chytrá Smart WiFi zásuvka, funguje samostatně, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, max. zatížení 2300W (10A), aplikace v češtině pro Android a iOS, Wi-Fi 802.11 b/g/n.
Popis produktu
Chytrá Smart WiFi zásuvka, funguje samostatně, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, max. zatížení 2300W (10A), aplikace v češtině pro Android a iOS, Wi-Fi 802.11 b/g/n.

Součástí balení je český, slovenský, a polský manuál.

 

Popis produktu

Beli SP3 je inteligentní Wi-Fi zásuvka. Díky aplikaci Beli ji můžete pomocí smartphone ovládat odkudkoli. Je možné vytvořit automatický časový plán tak, aby se automaticky zapínala a vypínala když jste pryč, nebo můžete vytvořit scénář pro ovládání více těchto zásuvek pomocí jednoho kliknutí. SP3 spolupracuje s asistenty Amazon Alexa a Google Assistant pro správu vašich zařízení pomocí hlasového ovládání. Tenda Beli SP3 pracuje na zabezpečených bezdrátových sítích 2,4 GHz bez nutnosti dalšího rozbočovače, kontroléru nebo bridge.

 

Snadná a efektivní správa vašeho Smart-Home

Mějte zásuvky stále pod kontrolou. Můžete je v daný moment zapnout/vypnout, také vytvořit mnoho automatických časových plánů. Navíc je možné vytvořit scénáře, kdy se provede stisknutím jednoho tlačítka v aplikaci několik úkonů zároveň. Např. pomocí tlačítka "Odchod z domu" se mohou veškeré zásuvky SP3 vypnout. Nebo pomocí tlačítka "Vstávání" se zapne zásuvka s kávovarem a topením, a naopak vypne zásuvka s lampou, která je pro osvětlení proti zlodějům.

 

Design a využití

Zásuvka má jednoduchý a moderní vzhled, zároveň je plná technologie. Je možné ji použít např. pro připojení osvětlení akvária, stolní lampu, vánoční stromeček, zvlhčovač, ventilátor, přímotop, kávovar.

 

Vylepšená hlasová aktivace

Tato inteligentní zásuvka je kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, takže můžete ovládat svá zařízení kdekoli jsou Alexa a Google na dosah.

 

SMART Aplikace "Beli"

Aplikace pro Smart mobilní telefony "Beli", díky které zásuvku ovládáte, je kompletně v češtině a zdarma dostupná pro Android i iOS.

 

Zabraňte dlouhodobému provozu a chraňte zařízení

Další funkce je odpočet, pomocí kterého může SP3 vypnout zařízení po uplynutí nastaveného času, čímž se sníží bezpečnostní rizika způsobená dlouhodobým provozem zařízení, jako jsou radiátory, nabíječky, apod.

 

Ochrana proti zlodějům

Opouštíte svůj domov na delší dobu? Jednoduše nastavte zásuvku na „Nepřítomen“ a SP3 náhodně aktivuje a deaktivuje připojené světlo, např. lampu, takže to vypadá že jste doma - i když nejste.

 

Úspora energie = Úspora peněz

SP3 vám umožňuje volně a snáze ovládat vaše domácí spotřebiče a efektivně tak snižovat dlouhodobou spotřebu energie, takto současně šetříte své peníze.


Upozornění

Některé balení nedopatřením obsahují nálepku s popisem "Bezdrátový WiFi router/Směrovač", tento popis neplatí, jedná se samozřejmě o klasickou Chytrou WiFi zásuvku. Popis ohledně Chytré WiFi zásuvky je na krabici uveden dále správně.

 

Technické parametry

  • Wi-Fi standardy: IEEE 802.11ac/a/b/g/n
  • Frekvence: 2,4 GHz
  • Zabezpečení: WPA-PSK, WPA2-PSK, Mixed WPA/WPA2-PSK
  • Způsob ovládání: SMART aplikace do mob. telefonu
  • Rozhraní: 1x tlačítko Power / Reset, 1x LED
  • Systém mobilního telefonu: Android 4.4 a vyšší, iOS 9.0 a vyšší
  • Provedení: indoor
  • Maximální zatížení: 2300 W (10A)
  • Vstupní napětí: 100 až 240 V AC
  • Výstupní napětí: 100 až 240 V AC
  • Provozní teplota: 0° až 40 °C
  • Rozměry (v x š x h): 99 x 64 x 63 mm
  • Certifikace: CE, EAC, RoHS
 

Obsah balení

  • 1x Tenda SP3
  • 1x Stručná instalační příručka (CZ,SK,PL,EN)

  Více informací na www.tenda.cz