Zafukovací kabel MICRO Solarix 96vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MICRO-96-OS-HDPE

Produkt Zafukovací kabel MICRO Solarix 96vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-96-OS-HDPE - Solarix - Kabel optický

Všechny produkty ve slevě

Objednací kód: 70299968

Značka: Solarix

Záruční doba: 5 let

Měrná jednotka (MJ): metr

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: na dotaz

Doporučená cena bez DPH: 52,40 CZK

Doporučená cena s DPH: 63,40 CZK

m
Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 96 vláken SM 9/125 G.657A1
Technické parametry
  • Typ kabelu [?] : zafukovací
  • Typ vlákna [?] : 9/125 µm
  • Třída reakce na oheň, typ pláště [?] : Fca HDPE
  • Typ kabelu dle výplně: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: MLT
  • Provozní teplota: -30°C až +60°C
  • Instalační teplota: -5°C až +55°C
  • Skladovací teplota: -40 °C až +70 °C
  • Specifikace vlákna: G657.A1
  • Útlum při 1310nm: 0.38 dB/km
  • Útlum při 1550nm: 0.22 dB/km
  • Průměr kabelu: 6.5 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 42 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 750 N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 500 N/100 mm
  • Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 10xD kabelu
  • Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 20xD kabelu
Popis produktu
Zafukovací optický kabel Solarix SXKO-MICRO-96-OS-HDPE s třídou reakce na oheň Fca je díky vysoce viskóznímu HDPE plášti, který umožňuje snadné klouzání kabelu po vnitřním obvodu trubičky vhodný pro zafukování do trubek a HDPE trubiček. Samotná vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Jsou uložena vždy maximálně po 12-ti vláknech v jedné trubičce. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.657A1 se zvýšenou odolností na ohyby a tudíž umožňuje jednodušší instalaci ve stísněných prostorech. Vlákna G.657A1 jsou plně kompatibilní s běžně používanými vlákny G.652D.

Klíčové vlastnosti optického MICRO kabelu


Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
KatalogyCertifikátyDatasheetyManuályOstatníSoftware