100-32WDMA 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 2Km, DDM - Cisco komp.

Produkt 100-32WDMA 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 2Km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly

Objednací kód: 70107712

Značka: Signamax

Záruční doba: 3 roky

Měrná jednotka (MJ): kus

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: na dotaz

Doporučená cena bez DPH: 302,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 365,42 CZK

Recyklační poplatek s DPH: 1,82 CZK

ks
Dle produktu
100-32WDMA 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Technické parametry
  • Formát modulu [?] : SFP
  • Typ konektoru [?] : Optický SM
  • Rychlost modulu [?] : 1Gbps
  • DDMI [?] : Ano
  • Záruka [?] : 3 roky
  • Průmyslový [?] : Ne
Popis produktu
100-32WDMA je 1G SFP optický WDM modul s konektorem LC pro Singlemode kabel na vln. délkách Tx1310nm a Rx1550nm. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných výrobců (např. Cisco). Dosah modulu je do 2km. SFP module podporuje diagnostiku optického spojení pomocí funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring). Standardní záruka je 3 roky. Každý modul je individuálně testován.
Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
CertifikátyDatasheety