F/O SMART Jumper Patch Cord, LC, MM 50/125 OM3, 1M

Produkt F/O SMART Jumper Patch Cord, LC, MM 50/125 OM3, 1M - RiT - Patch kabely speciální

Všechny produkty ve slevě Všechny produkty v doprodeji

Objednací kód: 64199010

Značka: RiT

Záruční doba: 1 rok

Měrná jednotka (MJ): kus

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: ihned

Doporučená cena bez DPH: 660,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 798,60 CZK

Recyklační poplatek s DPH: 1,02 CZK

ks
Duplexní LC patchcord, podpora managementu.
Technické parametry
  • Kategorie: 50/125 µm OM3
  • Délka: LC/LC
  • Barva: PC
  • Stínění: 1 m
  • Plášť [?] : -25 až 75°C
  • Typ ochrany [?] : ano
Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
Případové studieCertifikáty