Certifikační školení Solarix září 2020

Přijměte pozvání na certifikační školení Solarix a využijte ideální příležitost ke zdokonalení vašich dovedností v instalaci a měření strukturované kabeláže.
Školení bude jednodenní a bude zaměřeno na metalickou kabeláž. Konat se bude v Drnovicích u Vyškova a v Praze.

Co vás čeká?
Seznámíte se s novinkami a trendy z oboru metalické strukturované kabeláže, nejdůležitějšími postupy instalace a také měřením. Získané znalosti si ověříte v části věnované praktickým dovednostem. Nabyté informace vyhodnotíme krátkým závěrečným testem.

Kdy a kde se školení koná?

16.9.2020 Metalická kabeláž Solarix, hotel Allvet, Drnovice u Vyškova, mapka zde
Omlouváme se, ale kapacita školení v Brně je již naplněna. V případě zájmu o školení se nám prosím ozvěte na kontakty uvedené níže. Děkujeme.

23.9.2020 Metalická kabeláž Solarix, Hotel Globus, Praha 11, mapka zde
Omlouváme se, ale kapacita školení v Praze je již naplněna. V případě zájmu o školení se nám prosím ozvěte na kontakty uvedené níže. Děkujeme.

Začátek školení je v 9.00, předpokládané ukončení v 17.00 hod.



Program:
  • Metalická kabeláž část I. - přehled nejdůležitějších standardů, kategorie a třídy vedení, rozdíly a typické instalace
  • Metalická kabeláž část II. - konstrukce kabelů, topologie měření, měřicí přístroje, měřené parametry a co dělat ve chvíli, když měření neprochází
  • Strukturovaná kabeláž Solarix - produkty Solarix a novinky portfoliu
  • Trendy a další vývoj - co je ve strukturované kabeláži nového (tj. kategorie 8, kategorie 8.1 a 8.2, protokoly 10GBASE-T, 25GBASE-T, 40GBASE-T atd.)
  • Základy instalace metalické kabeláže - postupy a technické informace týkající se správné instalace metalické strukturované kabeláže, to nejdůležitější z ČSN EN 50174, na co si dát při instalaci pozor
  • Praktická část - instalace komponentů, měření certifikačními měřicími přístroji od Fluke Networks
  • Závěrečný test

Jak se přihlásit?
Přihlášení na certifikační školení provedete vyplněním registračního formuláře.
Pozor, možnost registrace na jednotlivá školení končí vždy cca 5 dní před začátkem školení v dané lokalitě.

Co je výstupem ze školení?
Všichni účastníci obdrží certifikát, který je bude opravňovat k poskytnutí systémové záruky na produkty Solarix s délkou 30 let (více informací o systémové záruce zde). Kromě tohoto certifikátu si každý účastník ze školení odnese materiály, se kterými se na školení pracovalo (tj. sborník prezentací v tištěné podobě, katalogy produktů atd.). Každá firma pak dostane instalační sadu se vzorky komponentů a kabelů Solarix a instalační nářadí. Platnost certifikátu účastníka školení jsou 3 roky.

Cena školení
Za jeden den školení je cena za prvního účastníka z firmy 5 490 a za každého dalšího z téže firmy pak 2 490 Kč bez DPH.
Fakturace proběhne po absolvování školení. Po úhradě bude vystaven certifikát.

Další informace o školení získáte na telefonu 533 338 803 nebo také e-mailu info@solarix.cz. Těšíme se na setkání s Vámi.