Skvělý tip na vánoční dárek

15.12.2010
Stále ještě nemáte jasno co letos pod stromeček? Již si nemusíte lámat hlavu. Máme pro vás tip na výjimečný vánoční dárek. Jedná se o  multimediální přehrávač EAGET M6, který jsme nově zařadili do naší nabídky.
EAGET M6 patří k nejvýkonnějším zařízením tohoto typu na trhu. Dokonale si poradí se všemi dostupnými formáty videa (MKV - Matroška, AVI - DivX, Xvid, WMV - Windows Media Player, atd.) i veškerými audio formáty (MP3, AAC, AC3DTS). Svůj film si tak můžete vychutnat na všech televizorech a projektorech s HDMI, komponentním nebo kompozitním AV vstupem a to všechno s plnou podporou českých titulků.

Zdrojem videí, hudby, obrázků a nejrůznějších webových služeb může být interní 3,5“ SATA disk o velikosti až 2 TB, který lze do M6 velice snadno vložit. Vaše multimediální data lze však spouštět také ze zařízení a úložišť jako jsou flash disky a externí HDD připojené do USB portů. Přehrávač si vás zaručeně získá nejen výčtem jeho funkcí, ale také skvělým designem v podobě černého hliníkového těla a stane se tak nedílnou součástí vašeho obývacího pokoje.

Více podrobností o produktu naleznete zde.