Produkt Optický kabel zafukovací MLT SM 48 vláken Voděodolný HDPE - RiT - Kabel optický

Všechny produkty ve slevě Všechny produkty v doprodeji

Objednací kód: 64900231

Značka: RiT

Záruční doba: 1 rok

Měrná jednotka (MJ): metr

Min. odběrné množství (MJ): 10

Dodací lhůta: ihned

Doporučená cena bez DPH: 18,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 21,78 CZK

Zafukovací optický SM kabel RiT v provedení MLT se 48 vlákny.
Technické parametry
  • Typ kabelu [?] : zafukovací
  • Typ vlákna [?] : 9/125 µm
  • Třída reakce na oheň, typ pláště [?] : HDPE
  • Typ sekundární ochrany: volná
  • Typ kabelu dle výplně: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: MLT
  • Provozní teplota: -50°C až 70°C
  • Skladovací teplota: -40°C až 70°C
Popis produktu
Optický kabel obsahuje několik barevně odlišených trubiček. V čtyřech trubičkách je uloženo celkem 48 SM vláken, zbývající trubičky jsou neobsazené. Jednotlivá vlákna jsou od sebe barevně odlišena pro lepší navigaci během instalace. Kabel je ideální pro zafukování do mikrotrubiček díky svému HDPE (High Density PolyEthylen) plášti vyznačující se vysokou viskozitou. To umožňuje zafouknout kabel do vzdálenosti několika stovek metrů. Nominální průměr kabelu 6mm.

Mechanické parametry kabelu testovány dle IEC-60794-1-1 a TIA/EIA-455:
- Maximální tahové zatížení: 700N
- Minimální krátkodobý poloměr ohybu 20 x průměr kabelu
- Minimální dlouhodobý poloměr ohybu 10 x průměr kabelu

Hodnoty útlumu dle ITU-T G.652D:
- 1310nm ≤ 0,35dB/km
- 1550nm ≤ 0,22dB/km
- 1625nm ≤ 0,25dB/km

Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
Případové studieKatalogyCertifikátyDatasheety

© 2019 Intelek, s.r.o.
INTELEK, spol. s r.o., Ericha Roučky 1291/4, 627 00 Brno, tel.: +420 5 3333 8833, fax: +420 5 3333 8883