Duplexní patchcord 50/125 LC/SC 3m - FC50-9/4-3M

Produkt Duplexní patchcord 50/125 LC/SC 3m - FC50-9/4-3M - Signamax - Patch kabely

Všechny produkty v doprodeji

Objednací kód: 79250403

Značka: Signamax

Záruční doba: 2 roky

Měrná jednotka (MJ): kus

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: ihned

Doporučená cena bez DPH: 200,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 242,00 CZK

ks
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
Technické parametry
  • Typ konektorů: LC/SC
  • Typ vlákna [?] : 50/125 µm
  • Popis produktu
    Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používá tzv. duplexní patch kabel. V optických kabelážích se používá také tzv. simplexní kabel pro připojování např. kamerových systémů, průmyslové televize atd.

    Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
    Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
    Certifikáty