Patch kabel Signamax 50/125 STpc/STpc 3m OM2 MM duplex FC50-2/2-3M

Produkt Patch kabel Signamax 50/125 STpc/STpc 3m OM2 MM duplex FC50-2/2-3M - Signamax - Patch kabely

Všechny produkty ve slevě Všechny produkty v doprodeji

Objednací kód: 79250311

Značka: Signamax

Záruční doba: 2 roky

Měrná jednotka (MJ): kus

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: ihned

Doporučená cena bez DPH: 88,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 106,48 CZK

ks
Duplexní optický patch kabel Signamax, OM2 multimode, s konektory ST/ST, 3m
Technické parametry
  • Délka : 3 m
  • Barva: oranžová
  • Plášť [?] : LSOH
  • Typ konektorů: ST/ST
  • Typ vlákna [?] : 50/125 µm
  • Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
    Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
    Certifikáty