Dotazník

Registrace certifikační školení Solarix

Na certifikační školení Solarix se přihlásíte tak, že vyplníte formulář s Vašimi identifikačními údaji, místem konání a typem školení, kterého se chcete zúčastnit. Registrace je závazná a platí vždy pro jednu osobu.
 1. Jméno
  Registrace platí vždy pro jednu osobu. Pokud chcete přihlásit více osob, prosím vyplňte registrační formulář pro každého účastníka zvlášť.
 2. Příjmení
  Registrace platí vždy pro jednu osobu. Pokud chcete přihlásit více osob, prosím vyplňte registrační formulář pro každého účastníka zvlášť.
 3. IČO
  Prosím vyplňte identifikační číslo Vaší společnosti.
 4. Název firmy
  Prosím vyplňte název Vaší společnosti. Tento název bude uveden na certifikátu, který obdržíte jako doklad o absolvování školení.
 5. E-mailová adresa
  Prosím uveďte Vaši e-mailovou adresu, na kterou chcete dostávat další informace týkající se certifikačního školení Solarix.
 6. Telefonní kontakt
  Prosím vyplňte Vaše telefonní číslo.
 7. Mám zájem o školení v lokalitě
  Prosím vyberte místo konání, kde se školení zúčastníte. Na 1. den školení v Praze 22.5.2019 se již nelze registrovat. Kapacita je naplněna.
 8. Mám zájem o školení po dobu dnů
  Prosím vyberte typ školení, kterého se zúčastníte (první den: metalická kabeláž, druhý den: optická kabeláž a rozvaděče). Na 1. den školení v Praze 22.5.2019 se již nelze registrovat. Kapacita je naplněna.
 9. Poznámka
  Nepovinné. Chcete-li nám sdělit jakoukoliv důležitou informaci, která se týká Vaší účasti na školení Solarix, prosím učiňte tak zde.