PRODUKČNÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Společnost INTELEK jeden z největších dodavatelů síťových a telekomunikačních technologií v České republice působící na Slovensku i v Polsku. Hledáme ambiciózní, schopné lidi, kteří se rádi uplatní v dynamické úspěšné společnosti.

Jste ambiciózní, schopný a cílevědomý člověk a chcete pracovat pro silnou obchodní společnost?

Rádi Vás přivítáme v našem dynamicky se rozvíjejícím týmu na pozici:

Požadavky:

    • SŠ/VŠ vzdělání (včetně VOŠ) – oblast obchod, marketing, management
    • Přirozené komunikační a obchodní schopnosti
    • Zkušenosti a znalosti z oblasti marketingu a PR, výhodou
    • Estetické cítění (praxe v navrhování grafiky pro bannery, POS materiály, letáky, katalogy atd.)
    • Velmi dobrá znalost pravopisu a stylistiky (praxe ve psaní článků)
    • Vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
    • Samostatný a aktivní přístup k pracovním úkolům
    • Vlastní nastavení preferencí priorit
    • Zkušenosti z reportingem pracovní náplně
    • Praxe v komunikaci se zákazníky / výhodou
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Práce s PC na uživatelské úrovni (MS Word, Excel, Power Point); znalost programů Adobe a ostatních grafických programů je výhodou
    • AJ na střední pokročilé úrovni
    • Přehled v našich produktech výhodou
Pracovní náplň:
    • Komunikace se zákazníky o produktových aktivitách a zjištění podkladů
    • Komunikace s redaktory časopisů, správa sociálních sítí značky
    • Obchodní agenda – smlouvy, zápůjčky zboží, evidence, faktury, pohledávky
    • Organizační agenda a příprava školení, zajištění účastníků
    • Komunikace s produktovými manažery, techniky a logistikou
    • Spolupráce s key account managery – jejich administrativní podpora
    • Evidence marketingových aktivit a jejich vyhodnocení, evidence marketingového skladu
    • Operativa
Nabízíme:
    • Zajímavé a motivující platové ohodnocení
    • Perspektivní práci v dynamické společnosti
    • PC a mobilní telefon
    • Stravenky, sickdays
    • Kariérní růst v rámci společnosti na rozvíjejících se divizích
    • Moderní zázemí nové brněnské centrály
    • Firemní zaměstnanecké a společenské akce
    • Nástup dle dohody – možno i ihned
    • Žádaný termín nástupu: dle dohody – možno i ihned

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete Váš strukturovaný životopis pomocí odkazu "Reagovat na nabídku" pod inzerátem, nebo na e-mailovou adresu uvedenou níže.

Kontakt: personální oddělení, tel. 533 338 814, e-mail můžete zaslat kliknutím zde

PROHLÁŠENÍ. Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost INTELEK spol.s r.o., se sídlem Brno, Ericha Roučky 1291/4, IČO: 49446118, vedená v OR u KS v Brně, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

INTELEK spol.s r.o. prohlašuje, že osobní data obsažená v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

Poučení: Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat doporučeným dopisem adresovaným na personální oddělení společnosti INTELEK spol.s r.o., zaslaným na adresu Brno, Ericha Roučky 1291/4, PSČ: 627 00. Ochrana Vašich osobním údajů je dána §21 zákona č.101/2000 Sb.