Důležité kontakty
Objednávky
+420 533 338 888
Technická
podpora
Reklamace
+420 533 338 899

Marketingový manažer

Společnost INTELEK je jeden z největších dodavatelů síťových a telekomunikačních technologií v České republice, který působí také na Slovensku a v Polsku. Hledáme ambiciózní, schopné lidi, kteří se rádi uplatní v dynamické úspěšné společnosti.

Jste ambiciózní, schopný, cílevědomý a aktivní člověk, chcete pracovat pro silnou obchodní společnost?
Rádi Vás přivítáme v našem dynamicky se rozvíjejícím týmu, nabízíme práci v atraktivním novém prostředí stabilní firmy, podporujeme kreativní a inovativní přístup, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MARKETINGOVÝ MANAŽER

Očekáváme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s prací v marketingu
  • Komunikativnost, analytické a kreativní myšlení, ochota ke změnám
  • Aktivní pokrokový přístup, inovativní myšlení
  • Výhodou znalost současných trendů v této oblasti
  • PC na uživatelské úrovni (výhodou Lotus Notes, Helios green)
  • Aktivní znalost AJ výhodou
  • ŘP sk. ”B” - aktivní řidič

Pracovní náplň:
  • Strategie rozvoje jednotlivých produktů, řízení marketingových aktivit společnosti a produktu
  • Tvorba marketingového plánu, návrh rozpočtu dle zakázek
  • Průběžné hodnocení marketingových cílů a prezentace výsledků
  • Jednání s dodavateli marketingových služeb, s dodavateli produktů o možnosti vzájemné spolupráce, komunikace i se zákazníky
  • Sledování aktuálního vývoje v oboru – průzkum trhu, analýzy konkurence
  • Podpora prodeje, vytváření dobrého povědomí o produktech a službách prostřednictvím veletrhů, propagačních akci a prezentací
  • Aktualizace a vývoj webu

Nabízíme stabilní zaměstnání s férovými podmínkami a otevřeným jednáním vůči zaměstnancům i nových uchazečům.
  • moderní zázemí nových kanceláří ve Slatině
  • stravenky, sickdays
  • flexibilitu pracovní doby v rámci možností daného oddělení
  • motivačně postavený plat, kdy fix je základem
  • informační systém přistupný odkudkoliv
  • firemní akce - vánoční večírek, letní grilování
  • Nástup dle dohody – možno i ihned
  • V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete Váš strukturovaný životopis pomocí odkazu "Reagovat na nabídku" pod inzerátem, nebo na e-mailovou adresu uvedenou níže.

Kontakt: personální oddělení, tel. 533 338 814, e-mail můžete zaslat kliknutím zde

PROHLÁŠENÍ. Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost INTELEK spol.s r.o., se sídlem Brno, Ericha Roučky 1291/4, IČO: 49446118, vedená v OR u KS v Brně, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

INTELEK spol.s r.o. prohlašuje, že osobní data obsažená v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

Poučení: Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat doporučeným dopisem adresovaným na personální oddělení společnosti INTELEK spol.s r.o., zaslaným na adresu Brno, Ericha Roučky 1291/4, PSČ: 627 00. Ochrana Vašich osobním údajů je dána §21 zákona č.101/2000 Sb.