Důležité kontakty
Objednávky
+420 533 338 888
Technická
podpora
Reklamace
+420 533 338 899

SPECIALISTA REKLAMACÍ

Společnost INTELEK je jeden z největších dodavatelů síťových a telekomunikačních technologií v České republice, který působí také na Slovensku a v Polsku. Hledáme ambiciózní, schopné lidi, kteří se rádi uplatní v dynamické úspěšné společnosti.

Do týmu hledáme kolegu, který s námi potáhne za jeden provaz a pomůže nám poskytovat bezchybný servis pro naše zákazníky. Hlavní náplní práce je především administrativní procesování toku reklamovaného zboží, který je postaven na skladovém hospodářství a dále také komunikace se zákazníky.

Našeho nového kolegu či kolegyni si představujeme následovně:

  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenost s prací se skladovými čtečkami výhodou
  • Zkušenost s pozicovým systémem skladů výhodou
  • Uživatelská úroveň práce s PC, výhodou znalost LOTUS note a HELIOS Green
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • Angličtina výhodou

    Vaše pracovní náplň:
  • Fyzický i logický příjem jednotek k reklamaci
  • Telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
  • Přesuny jednotek v rámci reklamačního procesu
  • Kontrola a výdej jednotek z reklamace
  • Spolupráce se servisním oddělením

    Nabízíme:
  • Zajímavé a motivující platové ohodnocení od 20 000 Kč - 27 000 Kč
  • Kvartální finanční ohodnocení po zkušební době
  • Zajímavá práce na nových technologiích
  • Perspektivní práci v dynamické společnosti
  • Sickdays
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravné
  • Moderní zázemí nové brněnské centrály v Brně - Černovicích

    Vaše pracovní podmínky:
  • místo práce: Brno - Černovice
  • výkonný informační systém dostupný kdykoliv a kdekoliv
  • pracovní doba od 8.00 do 17.00 hod. s odchylkou 1 hodiny
  • mladý a nadšený kolektiv

  • Nástup dle dohody – možno i ihned

    V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete Váš strukturovaný životopis pomocí odkazu "Reagovat na nabídku" pod inzerátem, nebo na e-mailovou adresu uvedenou níže.

    Kontakt: personální oddělení, tel. 533 338 814, e-mail můžete zaslat kliknutím zde

    PROHLÁŠENÍ. Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost INTELEK spol.s r.o., se sídlem Brno, Ericha Roučky 1291/4, IČO: 49446118, vedená v OR u KS v Brně, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

    INTELEK spol.s r.o. prohlašuje, že osobní data obsažená v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

    Poučení: Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat doporučeným dopisem adresovaným na personální oddělení společnosti INTELEK spol.s r.o., zaslaným na adresu Brno, Ericha Roučky 1291/4, PSČ: 627 00. Ochrana Vašich osobním údajů je dána §21 zákona č.101/2000 Sb.