english | česky  
Solarixpedia: požární odolnost dle ČSN EN 60332-3
Solarixpedia: požární odolnost dle ČSN EN 60332-3

V dalším pravidelném pokračování naší unikátní znalostní databáze Solarixpedia, které navazuje na toto naše oznámení z konce srpna, bychom vám rádi vysvětlili vše podstatné o standardu ČSN EN 60332-3 a jeho...

Nové produkty

Produkt Zafukovací kabel MINI Solarix 12vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MINI-12-OS-HDPE - Solarix - Kabel optický

Zafukovací kabel MINI Solarix 12vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-12-OS-HDPE

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125...

Produkt 100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k. - Signamax - SFP Moduly

100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah...

Produkt Zafukovací kabel MINI Solarix 08vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-8-OS-HDPE - Solarix - Kabel optický

Zafukovací kabel MINI Solarix 08vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-8-OS-HDPE

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 8 vláken SM 9/125...

Produkt MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný SXKJ-5E-UTP-BK-SA - Solarix - Keystony

MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný SXKJ-5E-UTP-BK-SA

Balení 24 kusů, samořezný nestíněný keystone CAT5E, černý.

Odborné články

Solarixpedia: pozor na instalační kabely a patch kabely s CCA a CCS vodiči

Solarixpedia: pozor na instalační kabely a patch kabely s CCA a CCS vodiči

Dnešní díl naší znalostní databáze Solarixpedia uzavírá problematiku CCA a CCS kabelů, kterým jsme se věnovali...

Optický kabel Solarix DROP1000 s třídou reakce na oheň B2ca

Optický kabel Solarix DROP1000 s třídou reakce na oheň B2ca

Populární optický kabel Solarix DROP1000 tentokrát s pláštěm LSOHFR a třídou reakce na oheň B2ca s1a d1 a1