Důležité kontakty
Objednávky
+420 533 338 888
Technická
podpora
Reklamace
+420 533 338 899

Vedoucí administrativy a personalistiky

Očekáváme schopnost samostatného rozhodování, aktivní přístup k řešení problémů, podílení se na zvyšování efektivity chodu svěřených oddělení a nastavování procesů s ohledem na zvyšování efektivity svěřených odděleních.
Pro zvládnutí řízení a koordinaci několika oddělení je potřeba asertivní přístup, přesvědčivé vystupování, schopnost zvládat námitky i motivovat podřízené ke změnám.
Převážnou část Vaší práce bude tvořit řízení administrativního oddělení, právních porad a personalistiky. Proto je důležitá zkušenost s prací v informačním systému a povědomí o způsobu správy dokumentů ve střední firmě.

NAŠE OČEKÁVÁNÍ - CO OD VÁS POTŘEBUJEME:
  • SŠ / VŠ ekonomického nebo právního zaměření
  • Praxe v nadnárodní společnosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Vynikající organizační dovednosti
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Přesvědčivé a asertivní vystupování
  • Proaktivní přístup ke zvyšování efektivity procesů
  • Samostatnost, dynamičnost a odolnost vůči stresu
  • Pokročilá znalost práce s  kancelářským SW (MS Word, Excel, Power Point)
  • Pokročilá zkušenost s daty z ERP systému (SAP, Helios, K2, atd.)
  • Aktivní řidič – řidičský průkaz skupiny ”B”

VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • Koordinace provozu administrativy společnosti
  • Vedení a organizace administrativního oddělení a personalistiky
  • Příprava podkladů pro právní oddělení a vedení agendy právních porad
  • Jednání s úřady, bankami a dalšími institucemi,
  • Příprava a kontrola ročního rozpočtu za svěřená oddělení
  • Správa řízené dokumentace, pracovních postupů a smluvní dokumentace
  • Vyjednávání podmínek s dodavateli služeb pro oddělení administrativy

VAŠE PRACOVNÍ PODMÍNKY:
  • motivující mzdové ohodnocení až 50.000 Kč
  • kvartální odměny, roční mimořádná odměna - 13. plat
  • příspěvek na stravné – stravenkový paušál
  • příspěvek na sportovní aktivity – MultiSport karta
  • 25 dnů dovolené
  • 5 dnů sick days

KDY A KDE?
  • místo výkonu práce BRNO
  • nastoupit můžete ihned

Napište nám. Rádi se s Vámi potkáme a probereme vzájemná očekávání.

Pro doplňující informace nás kontaktuje: email: personalni@intelek.eu

PROHLÁŠENÍ. Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost INTELEK LTD, organizační složka IČO: 19654821, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.
INTELEK LTD, organizační složka. prohlašuje, že osobní data obsažená v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

Poučení: Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat doporučeným dopisem adresovaným na personální oddělení společnosti INTELEK LTD, organizační složka., zaslaným na adresu sídla Brno, Ericha Roučky 1291/4, PSČ: 627 00. Ochrana Vašich osobních údajů je ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně osobních údajů.